Ostatnie nabożeństwo wakacyjne i plany na najbliższą przyszłość

  • 31 lipca o godz. 16:00 odbędzie się ostatnie nabożeństwo w formule w jakiej spotykaliśmy się do tej pory w ostatnią niedzielę miesiąca. Po nabożeństwie planujemy również spotkanie dotyczące wizji zakładania nowego zboru. Nabożeństwo w ostatnią niedzielę sierpnie nie odbędzie się.
  • W sobotę 20 sierpnia, w przeddzień Święta Niepodległości Ukrainy chcemy zorganizować imprezę dla uchodźców pod patronatem Ambasady Ukrainy i przy wsparciu Funduszu Charytatywnego „Przyszłość dla Dzieci Ukrainy”, gdzie chcemy podziękować Polakom oraz władzom miasta za wsparcie i pomoc Ukraińcom wtedy gdy najbardziej tego potrzebowali. Całość odbędzie się na Wyspie Młyńskiej w godz. 10:00-13:00.
  • W dniach 21-27 sierpnia, odbędzie się w Warszawie-Radości obóz rodzinny, który organizujemy razem z zaprzyjaźnionym zborem z Nakła nad Notecią. Wciąż mamy wolne miejsca! Więcej informacji znajdziesz klikając w zakładkę „Obóz rodziny 2022” w menu na górze strony.
  • 4 września planujemy nabożeństwo inaugurujące nowe działania Wspólnoty Kościoła Chrześcijan Baptystów w Bydgoszczy. Chcemy wspólnie spotkać się i celebrować to wydarzenie z osobami, zborami i organizacjami, które wspierają naszą służbę aby razem powierzyć Bogu w modlitwie nowe działania i plany założenia zboru. Po nabożeństwie zapraszamy na poczęstunek oraz wspólny piknik. Nabożeństwo odbędzie się o godz. 11:00 w sali konferencyjnej pod Trybuną B (od strony ul. Gdańskiej) na Stadionie Zawiszy przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy. Piknik odbędzie się w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” w Bydgoszczy. Parking przy ul. Gdańskiej 173-175.
  • Od 11 września nabożeństwa naszej Wspólnoty bedą się odbywały dalej w budynku NOT w sali 202. O godz. 10:00 nabożeństwo w języku polskim, a o 13:00 w języku ukraińskim. Wszelkie inne aktywności będą ogłaszane na bierząco.